| Wydarzenia

Jasełka w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Korytnikach koło Przemyśla

Podczas wystąpień okolicznościowych podsumowano działalność Towarzystwa w 2022 roku, podkreślano dobrą współpracę z poszczególnymi instytucjami oraz składano życzenia.

Ks. Biskup Stanisław Jamrozek po życzeniach i modlitwie poświęcił opłatki. Wszyscy zebrani podzielili się nimi.

Po spotkaniu uczestnicy spotkania zwiedzili Warsztat Terapii Zajęciowej w tym wyremontowane świeżo pomieszczenia i miejsca oraz udali się na poczęstunek.

Obecnie nasz oddział liczy 115 członków i zatrudnia 82 osoby, w tym 9 osób niepełnosprawnych i 7 stałych wolontariuszy. Jednakże większość działalności statutowej realizowana jest przez członków ciał statutowych, którym składamy serdeczne podziękowania za ciężką, systematyczną i bezinteresowną pracę – informuje Andrzej Berestecki, prezes PTWzK, oddz. w Przemyślu.

W wyniku realizacji wszystkich różnych przedsięwzięć udało się nam zgromadzić i mieć do dyspozycji w 2022 roku ponad 7 mln złotych.

– Jest to ogromna kwota, która jest sumiennie i rozsądnie wydawana na określone przez sponsorów cele – mówi A. Berestecki.

W 2023 roku członkowie przemyskiego PTWzK chcą kontynuować potrzebne społecznie inicjatywy.

– Przy wszelkich naszych przedsięwzięciach jesteśmy otwarci na inicjatywę i zaangażowanie naszych członków oraz ludzi dobrej woli, dzięki którym możemy dobrze prowadzić działalność – dodaje A. Berestecki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *